نماد اعتماد الکترونیکی

فروشگاه اینترنتی بیبی وان را گروهی راه اندازی نموده اند که تجربه ای بیش از15سال در زمینه لوازم سیسمونی و سایر اقلام نوزاد دارند. .

هدف ما جلب رضایت مصرف کننده و سهولت در خرید میباشد که تمامی سعی و تجربه خود را با کادر مجربد ر راه خدمت به مشتریان گرامی بکار گرفته ایم .
برای اطمینان مشتریان گرامی تمامی اجناس فروشگاه اینترنتی " بیبی وان " فقط با برندهای معروف در زمینه نوزاد تدارک دیده شده است .

امید است با توجه شما مشتریان گرامی بتوانیم دامنه فعالیت این فروشگاه را با اتکا به کادر مجرب و کارآزموده در زمینه نوزاد گسترش داده و رضایت شما را حاصل نماییم

سعی شده است کلیه محصولات غذایی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی درسایت این فروشگاه با مجوز وزارت بهداشت

و درمان وآموزش پزشکی ارائه شود.

بواسطه اینکه  لوازم و سیسمونی نوزاد از دامنه بسیار وسیعی برخوردار میباشد سعی کرده ایم بهترین برندها از معتبر ترین شرکت ها در زمینه نوزاد را به مشتریان گرامی معرفی کنیم . در عین حال در بخش سفارش تلفنی شما میتوانید در صورتیکه برند یا وسیله خاصی مد نظرداشته باشید بصورت تلفنی سفارش دهید تا در اسرع وقت برای شما تهیه نماییم

بیبی وان با اخذ "نماد اعتماد الکترونیکی" از مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت و معدن سعی در بالابردن اطمینان و امنیت مشتریان خود دارد

 

مشتریان گرامی در صورت بروز هرگونه مشکلی میتوانند شکایات خود را به آدرس پست الکترونیک info@Babyone.ir یا با شماره تلفن مستقیم 33618749-021   تماس حاصل فرمایند.

قوانین و مقررات سایت

در صورت انصراف از سفارش ثبت شده تا قبل از ارسال اجناس: مشتری میتواند انصراف خود را از طریق شماره تلفنهای ذکر شده در قسمت تماس با ما در سایت به اطلاع مسئول سایت برساند تا اقدام لازم برای برگشت مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری انجام شود.

 

در صورت انصراف از سفارش بعد از ارسال اجناس: اگر اتیکت روی اجناس برداشته نشده باشد امکانپذیر است. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک ، مشتري به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده حق انصراف دارد. در این صورت عين مبلغ در يافتي در اسرع وقت به مشتري مسترد می شود. تنها هزينه تحميلي بر مشتری هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.

قیمتهای اجناس در زمان ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، معتبر است.

فروشگاه اینترنتی بی بی وان نمایندگی رسمی تمامی محصولات خارجی ارائه شده روی سایت را دارا میباشد و همگی شاخص بهداشت دارند.این محصولات از طرف خود شرکت تولید کننده گارانتی می شوند و در صورت وجود مشکل در محصول مسئولیت آن برعهده شرکت تولید کننده است. فروشگاه بیبی وان شما را در روند پیگیری گارانتی راهنمایی و کمک میکند.

پیگیری مشکلات مربوط به پست به عهده فروشگاه اینترنتی بیبی وان میباشد